top-slider

My jsme
OPALL-AGRI

Na trhu od roku 1995

Na trhu od roku 1995

Vypracovali jsme se od výroby náhradních dílů až k výrobě celých zemědělských strojů vhodných pro orbu, kypření, podrývání a válení.
Více než 160 zaměstnanců

Více než 160 zaměstnanců

Na Opavsku patříme k významným zaměstnavatelům s více než 160 kmenovými zaměstnanci a 65% podílem dělnických profesí.
3 pobočky ve 3 krajích

3 pobočky ve 3 krajích

Najdete nás v Dolních Životicích - Herticích, Golčově Jeníkově a Jindřichově Hradci. Celková rozloha výrobní, prodejní a skladovací plochy je 45 300 m²
Více než 500 strojů ročně

Více než 500 strojů ročně

Dodáváme do více než 25 zemí světa. Patříme mezi 3 největší tuzemské výrobce zemědělské techniky a mezi top 50 firem světa v technice pro zpracování půdy.

Aktuálně z OPaLL-AGRI

Opall-Agri

Naše společnost OPALL-AGRI s.r.o. patří k největším tuzemským
výrobcům zemědělských strojů a k jednomu z největších výrobců 
opotřebitelných náhradních dílů v rámci celé Evropy.
OPALL-AGRI je s více než stošedesáti pracovníky významným zaměstnavatelem v rámci Opavska a práci dává také dalším kooperujícím firmám i drobným živnostníkům, což je neméně důležité pro udržení zaměstnanosti v regionu. Z původně strojírenské společnosti jsme se vyprofilovali na obchodně-strojírenskou firmu s přímou vazbou na sektor zemědělství. Zakládáme si na osobním přístupu a klademe důraz na zpětnou vazbu od zemědělců, kterou využíváme pro úpravy stávajících a vývoj nových modelů zemědělských strojů.

Společnost OPaLL-AGRI s.r.o. je silnou a stabilně se rozvíjející společností. Pevné základy naši společnosti tvoří především spokojení zákazníci a tým zaměstnanců pracujících pro stejný cíl, kterým je kvalitní výrobek.